31.81 (d) = Valeriano montanae - Rhamnetum alpini
31.8123 (d) = Cotoneastro integerrimae - Amelanchieretum ovalis
3182 (d)
31.872 = Rubetum idaei + Senecioni fuchsii - Sambecetum racemosi
31.8G133 = Groupement à Corylus avellana et Alchemilla monticola
34.111 (d) = Sedo acris - Poetum alpinae
34.322B (d) = Gentiano vernae - Brometum erecti (typicum et acinetosum)
34.42 (d) = Knautietum sylvaticae (typicum et stachyetosum sylvaticae) + Laserpitium latifoliae - Calamagrostietum variae
Gpt à Brachypodium pinnatum et Laserpitium latifolium = 3442 (d)
36.311 (d) = Carici piluliferae - Nardetum strictae
36.4311 (d) = Alchemillo conjunctae - Seslerietum albicantis
37.1 (d) = Aconito napelli subsp. lusitanici - Chaerophylletum hirsuti
37.21 (d) = Cirsio palustris - Juncetum effusi
37.212 (d) = Trollio europaei - Cirsietum rivularis
37.714 (d) = Chaerophyllo hirsuti - Petasitetum hybridi
37.72 = Geo urbani - Alliarion petiolatae
37.8 (d) = Arunco dioici - Petasitetum albi
Gpt à Athyrium filix-femina = 378 (d)
37.81 (d) = Cicerbito alpinae - Adenostyletum alliariae + Crepido blattarioidis - Laserpitium latifolii
37.82 (d) = Crepido blattarioidis - Laserpitietum latifolii
38.1 = Alchemillo monticolae - Cynosuretum cristati
38.1 (d) = Gentiano luteae - Cynosuretum cristati
38.3 (d) = Euphorbio brittingeri - Trisetetum flavescentis
41.131 = Hordelymo europae - Fagetum sylvaticae
41.133 = Cardemino heptaphyllae - Abietum albae
41.15 (d) = Fagetum sylvaticae
41.1 (d) = Arunco dioici - Aceretum pseudoplatani, Ulmo glabrae - Aceretum pseudoplatani + Phylitido scolopendri - Aceretum pseudoplatani + Sorbo ariae - Aceretum pseudoplatani + Ulmo glabrae - Aceretum pseudiplatani
42.215 (d) = Asplenio viride - Piceetum abietis typicum
42.4223 (d) = Lycopodio selagi - Pinetum uncinatae salicetosum retusae
Rumicetum scutati = 613122 (d)
61.3123 (d) = Rumicetum scutati + Gymnocarpietum robertiani
62.151 (d) = Potentillo caulescentis - Hieracietum humilis
62.152 (d) = Asplenio viridis - Cystopteridetum viridis